• Detail firmy

Rebuild, s.r.o.

Základní popis

Montáž a prodej Oken , Dveří, Vrat, před okenní rolety, žaluzie a Fasády na klíč, Zateplení RD na klíč, Značky - Rehau, Otherm,Isotra, Schuco, Brugman, TWW, Salamander, Dryvit,Sto, Satsys, Perito, Sapeli,

Adresa

Na březích 566
747 22 Dolní Benešov

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28573013
DIČ:  CZ28573013

Výrobky, činnosti

Výroba, prodej a montáž všech typů oken

Kontaktní údaje

E-mail: info@rebuild.cz
WWW: www.rebuild.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Kozma - Jednatel

Mobil: 728 380 027
E-mail: rebuild@email.cz
Další firmy v oboru

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.