• Detail firmy

REBAPO, spol. s r.o.

Základní popis

Přesuňte své starosti na nás! Zajištujeme komplexní servis v oblastech ekologie, požární ochrany a bezpečnosti práce. Zateplovací systémy, fasády a pronájem lešení.

Adresa

Pod Všemi svatými 24
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25200798
DIČ:  CZ25200798
  • Služby

Výrobky, činnosti

Školení osob v BOZP a PO, EMS

Školení vedoucích pracovníků, a řadových zaměstnanců, odborná příprava požárních hlídek a preventistů PO. Školení EMS dle požadavků klienta.

Kontaktní údaje

E-mail: rebapo@rebapo.cz
WWW: www.rebapo.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Bacho

Mobil: +420 724 045 793
E-mail: info@rebapo.cz

Marta Bachová - Jednatel

Mobil: +420 602 452 551
Další firmy v oboru

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

KOMINICTVÍ - LUBOŠ HESS

Komplexní služby v kominickém oboru od klasického čištění komínových průduchů až po měření spalovacích procesů u všech typů spotřebičů paliv.

Monhart Akustik s.r.o.

Zajišťujeme měření hluku a prašnosti, diagnostické měření hluku, návrhy a úpravy na snížení hluku v občanské a průmyslové výstavbě. Věnujeme se vypracování hlukových studií pro zjištění míry hlukové zátěže. Dodáváme akusticky pohltivé prvky ve formě betonových tvárnic a panelů realizujeme nejrůznější protihlukové úpravy - protihlukové kryty strojů a zařízení, protihlukové stěny apod.