• Detail firmy

REASTAV Praha s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na pokládku obkladů, dlažeb, velkoformátových obkladů a dlažeb v interiéru a exteriéru. Zajistíme návrhy obkladů, dlažeb nejen pro koupelny. Realizujeme rekonstrukce, kompletní výstavbu obytných i komerčních objektů, rodinných domů.

Adresa

Bulharská 578
252 28 Černošice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27946177

Výrobky, činnosti

Realizujeme rekonstrukce

Specializujeme se na pokládku obkladů, dlažeb, velkoformátových obkladů a dlažeb v interiéru a exteriéru.

Kontaktní údaje

E-mail: reastavpraha@seznam.cz
WWW: www.reastavpraha.cz

Kontaktní osoba

Petr Smolík - Jednatel

Mobil: 603 797 779

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

STAVBY Karpíšek s.r.o.

Jsme česká stavební firma zabývající se kompletní dodávkou průmyslových podlah a betonových staveb se specializací na železobetonové monolitické konstrukce a zemní práce. Naší zvláštností je unikátní systém rekonstrukce silážních žlabů. Zajistíme kompletní servis v průběhu realizace zakázky vč. zpracování projektové dokumentace a statických výpočtů, to vše k Vaší plné spokojenosti.

Jiří Zárybnický

Zabýváme se dodáváním a realizací pokládky kamínkových koberců kolem bazénů, chodníků, na nádvoří nebo na vjezdy. Provádíme hydroizolaci.