• Detail firmy

Realman s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se tvorbou realitních systémů a webových stránek. Poskytujeme webhosting a služby v oblasti informačních technologií.

Adresa

Družstevní 421/1
679 04 Adamov

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26227461
  • Služby

Výrobky, činnosti

webhosting

Kontaktní údaje

Telefon: +420 732 562 678
E-mail: podpora@realman.cz
WWW: www.realman.cz

Kontaktní osoba

Ing. MICHAL DUDÍK - Jednatel

Kroupa .

Další firmy v oboru

FONS s.r.o.

Firma FONS je na trhu od roku 1993 a v současnosti je autorizovaným dealerem produktů firmy TOPCON pro Českou republiku. Nabízíme produkty pro precizní zemědělství, zejména GPS přijímače a automatické řízení zemědělských strojů. Dále se zabýváme výstavbou RTK sítí s dosahem fixace o poloměru 25 km. Naším vlastním produktem je telematický systém GPS Agro a RTK modemy pro příjem korekčního signálu.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.