• Detail firmy

Reality pro život, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vedení účetnictví, daňovou evidenci pro malé a střední firmy, mzdy, agendu sociálního a zdravotního pojištění, personální a skladovou evidenci a zpracováváme daňová přiznání.

Adresa

Pražská 135
541 01 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27657281

Výrobky, činnosti

vedení účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: info@ucetnictvidanemzdy.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Vokatá - Jednatel

Telefon: +420 491 612 122
Mobil: +420 777 881 182
E-mail: info@ucetnictvidanemzdy.cz
Další firmy v oboru

Hana Sítková

Specializujeme se na vedení účetnictví a mzdové agendy. Poskytujeme účetní služby pro fyzické osoby a právnické osoby. Nabízíme zpracování DPPO, DPFO, DPH, silniční daně a další.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.