• Detail firmy

Reality Dobrá adresa, s.r.o.

Základní popis

Reality Dobrá adresa je kvalitní realitní kancelář zabývající se výkupy nemovitostí a zprostředkováním prodeje, koupě a pronájmu všech druhů nemovitostí. Poskytujeme svým klientům kvalitní a komplexní služby v oblasti realit.

Adresa

Šrobárova 2183/5
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28447077
DIČ:  CZ28447077
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výkup a prodej nemovitostí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 197 587
E-mail: info@realityda.cz
WWW: www.realityda.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Wiszczor - Jednatel

Telefon: +420 245 006 446
E-mail: info@realityda.cz

Mgr. Josef Neskusil - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

SIN spol. s r.o.

Specializujeme se na inženýrskou, projektovou i realizační činnost v investiční výstavbě včetně činnosti BOZP. Nabízíme služby inženýringu a projektování ve stavebnictví, provádění staveb a také investiční činnosti ve stavebnictví. Realizujeme kompletní stavby na klíč.

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.