• Detail firmy

Realitní společnost České spořitelny, a.s.

Základní popis

Kompletní zajištění realitních služeb spojených s koupí, prodejem či pronájmem nemovitostí. Realizace developerských projektů.

Adresa

Vinohradská 1632/180
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26747294
DIČ:  CZ26747294

Výrobky, činnosti

Realitní kancelář

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 309 701
E-mail: info@rscs.cz
WWW: www.rscs.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Němeček - Předseda představenstva

Ing. Otakar Souček - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TRINITY Finance s.r.o.

Poskytujeme poradenství při prodeji společnosti, poradenství spojené s investicemi a poradenství při financování investičních záměrů.

iReality, s.r.o.

Zprostředkováváme pronájem a prodej nemovitostí. Zajišťujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor, pozemků. K prodeji nabízíme byty, rodinné domy, rekreační objekty, činžovní domy, nebytové prostory, pozemky. Poskytujeme právní servis v oblasti realit. Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.