• Detail firmy

REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC s.r.o.

Základní popis

Poskytování komplexních realitních služeb s tradicí od r. 1990 - prodej, pronájem a dražby nemovitostí, developerské projekty a investorskou činnost

Adresa

Americká 2487/60
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26331004
DIČ:  CZ26331004

Výrobky, činnosti

Reality

Realitní kancelář

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 226 767
E-mail: info@pubec.cz
WWW: www.pubec.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Pubec - Jednatel

Zařazení v katalogu

Pobočky

Ing. Pavel Pubec
Letkov 206
326 00 Letkov

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

MARA design - interiér s.r.o.

Provozujeme interiérové studio. Nabízíme tvorbu 3D grafických návrhů včetně realizace. Prodáváme nábytek, tapety, látky a další bytové doplňky.

REALITA - Ing. František Havíř

Poskytujeme služby realitní kanceláře. Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Samozřejmostí je osobní servis, v rámci kterého Vám nemovitost ochotně odprezentujeme i kompletní právní servis - vše k Vaší maximální spokojenosti. Nabídku bytů, RD, chat, pozemků či komerčních prostor naleznete na našich webových stránkách. Věnujeme se rovněž inženýrské činnosti.

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.