• Detail firmy

Realista Czech Republic, s.r.o.

Základní popis

Firma nabízí inzerci nemovitostí majitelů i realitních kanceláří. Zajistí bez provize prodej, koupě a pronájem. Dále aukce, právní servis, atd...

Adresa

Pařížská 1076/7
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27072177
Rok založení:  2003
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zajistí bez provize prodej, koupě a pronájem. Dále aukce, právní servis a financování. Mezinárodní poradenská firma poskytující služby v oblasti investičního bankovnictví a firemních financí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 314 776
Telefon: +420 224 931 520
E-mail: info@realista.cz
E-mail: vasek@prosandcons.nu
WWW: www.realista.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Michal Hora - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

SIN spol. s r.o.

Specializujeme se na inženýrskou, projektovou i realizační činnost v investiční výstavbě včetně činnosti BOZP. Nabízíme služby inženýringu a projektování ve stavebnictví, provádění staveb a také investiční činnosti ve stavebnictví. Realizujeme kompletní stavby na klíč.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.