• Detail firmy

Real Investing, s.r.o.

Základní popis

Jsme dynamická firma, která se svým zaměřením specializuje převážně na stavební práce všeho druhu a komplexní rekonstrukce bytů a domů.

Adresa

Sluhy 200
250 63 Sluhy

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27658490

Výrobky, činnosti

Jsme dynamická firma, která se svým zaměřením spec

Jsme dynamická firma, která se svým zaměřením specializuje převážně na stavební práce všeho druhu a komplexní rekonstrukce bytů a domů.

Kontaktní údaje

Telefon: 283 933 279
E-mail: hruby@realinvesting.cz
WWW: www.realinvesting.cz

Kontaktní osoba

Leoš Hrubý - Jednatel

Mobil: 603 466 446
Další firmy v oboru

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.