• Detail firmy

REAL FANTASY s.r.o.

Základní popis

Výroba tištěné světelné i řezané reklamy a polepů. Nabídka montáží reklam i poutačů, servisu světelných reklam, automatizace a řízení.

Adresa

Soběšice 22
644 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29357161
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reklamní tisk.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 724 307 426
E-mail: martin@realfantasy.cz
WWW: www.realfantasy.cz

Kontaktní osoba

MARTIN SOUČEK - Jednatel

Telefon: +420 724 307 426
Další firmy v oboru

INTermediary s.r.o.

Specializujeme se na návrhy, výrobu a realizace výstavních expozic a interiérů na klíč. Výstavní expozice realizujeme na území ČR, ale i v Evropě. Používáme pro výrobu skladební systémy Octanorm, Subtil a Inesel.

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.