• Detail firmy

REAL DEVELOPMENT 2001 a.s.

Základní popis

Společnost působí na trhu s nemovitostmi, specializuje se na realitní činnost, prodej nových bytů a nebytových prostor v bytových projektech a má za sebou úspěšný prodej cca 1600 bytů klientům. Specializace na prodej nových bytů.

Adresa

Národní 961/25
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25076213
DIČ:  CZ25076213
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- realitní činnost, prodej nových bytů a nebytových prostor v bytových projektech a má za sebou úspěšný prodej cca 1600 bytů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 232 283
Mobil: +420 602 776 272
E-mail: zidek@praha-byty.cz
E-mail: andel@praha-byty.cz
E-mail: prodej@praha-byty.cz
E-mail: montagova@praha-byty.cz
WWW: www.praha-byty.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Alena Slánská - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

iReality, s.r.o.

Zprostředkováváme pronájem a prodej nemovitostí. Zajišťujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor, pozemků. K prodeji nabízíme byty, rodinné domy, rekreační objekty, činžovní domy, nebytové prostory, pozemky. Poskytujeme právní servis v oblasti realit. Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.