• Detail firmy

REAL DaF, s.r.o.

Základní popis

Prodej, návrh, montáž a servis systému centrálního vysávání firmy Beam Electrolux pro byty, rodinné domy, komerční i průmyslové prostory.

Adresa

Růžová 296/9
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27277224

Výrobky, činnosti

montáž a servis systému centrálního vysávání

Prodej, návrh, montáž a servis systému centrálního vysávání firmy Beam Electrolux pro byty, rodinné domy, komerční i průmyslové prostory.

Kontaktní údaje

E-mail: info@real-daf.cz

Kontaktní osoba

Petr Daněk - Jednatel

Telefon: +420 485 109 610
Telefon: 774 404 505
Mobil: +420 774 404 505
E-mail: info@real-daf.cz
WWW: www.real-daf.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTOMYČKA HOSTIVAŘ s.r.o.

Naše automyčka Hostivař poskytuje kompletní služby v oblasti čištění a ošetření aut. Nabízíme mokré a suché ruční mytí aut, čištění interiéru aut včetně možnosti čištění ozonem, tepování interiéru, čištění kůže aut, renovace laku vozidel, mytí dodávek a kompletní voskování aut. Každý měsíc přinášíme našim klientům zajímavé akce. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Jan Enev

Provádíme parní čištění vozidel. Nabízíme mokré čištění interiérů i exteriérů, sedaček a koberečků, ošetření kožených částí.

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!