• Detail firmy

REAAS s.r.o.

Základní popis

Firma REAAS, s.r.o. v současné době spravuje 3.000 bytových a nebytových jednotek.Zajišťujeme spokojené bydlení díky převzetí povinností spojených se správou nemovitosti.Klademe důraz na individuální přístup ke klientovi a na samostatné hospodaření.

Adresa

Částkova 689/74
326 00 Božkov

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26320185

Kontaktní údaje

Fax: 377 455 189
E-mail: kuzivova@reaas.cz
WWW: www.reaas.cz/sprava-nemovitosti

Kontaktní osoba

Lenka Kuzivová

Telefon: 377 441 454
E-mail: kuzivova@reaas.cz

Martin Pastula - Jednatel

Mobil: +420 602 108 702

Luděk Piskač - Jednatel

Mobil: +420 602 725 920

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.

REALITA - Ing. František Havíř

Poskytujeme služby realitní kanceláře. Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Samozřejmostí je osobní servis, v rámci kterého Vám nemovitost ochotně odprezentujeme i kompletní právní servis - vše k Vaší maximální spokojenosti. Nabídku bytů, RD, chat, pozemků či komerčních prostor naleznete na našich webových stránkách. Věnujeme se rovněž inženýrské činnosti.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.