• Detail firmy

RE-PRE REKLAMNÍ STUDIO s.r.o.

Základní popis

Potisk reklamních předmětů-Zápisníky,Psací potřeby,Příslušenství k PC,mobilům,tabletům,Tašky,přívěsky,Deštníky,hrnky,kuchyň,Outdor,víno,textil.

Adresa

Žižkova 1683/13
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29211115
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Reklamní předměty

výroba reklamní polepy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 670 900
E-mail: info@re-pre.cz
WWW: www.re-pre.cz

Kontaktní osoba

VERONIKA SAENGEROVÁ - Jednatel

Mobil: +420 776 269 774

JITKA HUTAŘOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 777 670 900
Další firmy v oboru

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.

Ganymed - Zahrádka Lubomír

Naše vinotéka nabízí pestrý výběr kvalitních přívlastkových a archivních vín z celého světa. Sortiment vinotéky doplňují i vína oceněna na prestižních výstavách, nejen u nás, ale i v zahraničí. Prodáváme vína lahvová i sudová, spolupracujeme pouze s ověřenými partnery. V naší nabídce naleznete rovněž dárková balení vín. Kromě prodeje vína pořádáme také degustace vína s výkladem. Těšíme se na vás!

Rejoice, s.r.o.

Věnujeme se výrobě a prodeji kvalitního sportovního oblečení pro muže, ženy i děti. Široký sortiment oděvních doplňků. Naše produkty poznáte podle loga kopretiny, které nechybí na žádném z našich produktů. Nakupovat můžete přes e-shop nebo v síti našich kamenných prodejen.