• Detail firmy

VALI REAL s.r.o.

Základní popis

Jsme dynamicky se rozvíjející realitní kancelář, která se zabývá prodejem a pronájmem všech druhů nemovitostí - bytů, domů, komerčních nemovitostí, pozemků i rekreačních objektů. Máte-li jakékoliv otázky - PORADÍME Vám ZDARMA A RÁDI.

Adresa

Na Příkopě 814
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27830675
DIČ:  CZ27830675

Výrobky, činnosti

Realitní kancelář

- zabýváme se prodejem a pronájmem všech druhů nemovitostí - bytů, domů, komerčních nemovitostí, pozemků i rekreačních objektů

Kontaktní údaje

E-mail: quality@re-max.cz
WWW: www.remax-quality.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Filáková - Generální ředitel

Telefon: 725 686 500
E-mail: quality@re-max.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOMERČNÍ DOMY ROŽNOV, spol. s r.o.

Pronajímáme kancelářské prostory a nabízíme správu bytového fondu, zprostředkování oprav a údržby nemovitostí v Rožnově pod Radhoštěm. Více informací o našich službách naleznete na našich internetových stránkách.

APALUCHA, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy. Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.