• Detail firmy

RE IN s.r.o.

Základní popis

Rodinné domy a byty (od výstavby přes rekonstrukce až po poradenskou a projektovou činnost).Renovace a rekonstrukce historických objektů a fasád

Adresa

Náměstí obětí nacismu 646
391 43 Mladá Vožice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48109339
DIČ:  CZ48109339
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Stavby a rekonstrukce budov

Rodinné domy a byty (od výstavby přes rekonstrukce až po poradenskou a projektovou činnost).Renovace a rekonstrukce historických objektů a fasád

Kontaktní údaje

Mobil: 773 064 479
E-mail: re-in@seznam.cz
WWW: www.re-in.cz
Další firmy v oboru

STŘECHY V + M, s.r.o.

Zajišťujeme zhotovování nových střech sedlových i plochých, rekonstrukce střech a nátěry. Pracujeme se všemi druhy krytin. Nabízíme služby pokrývačů, tesařů, klempířů a zedníků, realizujeme sádrokartonářské práce a další. Působíme v oblasti Tábor a okolí, ale přijímáme také zakázky z celé ČR.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.