• Detail firmy

RE Color s.r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje na výrobu nátěrových hmot a podobných ochranných materiálů, tiskařských černí a tmelů. Výroba cementu, vápna a sádry.

Adresa

U Michelského lesa 370
140 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25283171
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba nátěrových hmot a podobných ochranných materiálů, tiskařských černí a tmelů. Výroba cementu, vápna a sádry. Zprostředkování velkoobchodu. Poradenství v oblasti podnikání a řízení. Barvy pro interiéry, fasádní barvy, penetrace, omítkoviny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 713 780
Mobil: +420 602 838 398
Mobil: +420 602 173 016
Fax: +420 272 766 948
E-mail: recolor@email.cz
WWW: mujweb.cz/obchod/recolor

Kontaktní osoba

ing. Vladimír Honig - Jednatel

Další firmy v oboru

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

Büsscher & Hoffmann s.r.o.

Dodáváme hydroizolační asfaltové pásy z modifikovaného a oxidovaného asfaltu z výroby mateřského závodu v Rakousku. Nabízíme mPVC fólie pro hydroizolace střech a spodní stavby. Na trhu v České republice působíme již více než 20 let.