• Detail firmy

RDC Kutná Hora, s.r.o.

Základní popis

RDC Kutná Hora, s.r.o. dodává širokou škálu přípravků pro svařování a obrábění, ale i jednoduché přípravky pro lisování a ohýbání

Adresa

Karlov 197
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25040693

Výrobky, činnosti

dodávka přípravků pro svařování a obrábění,

ale i jednoduché přípravky pro lisování a ohýbání

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 514 308
Fax: +420 327 506 780
E-mail: info@rdckh.cz
WWW: www.rdckh.cz

Kontaktní osoba

ing. Milan ing. Jeřábek - Jednatel

Další firmy v oboru

ROCKTECH, s.r.o.

Rocktech, s.r.o. je společnost, která se od r. 1993 zabývá dodávkami strojů, nástrojů a zařízení pro vrtání a dobývání hornin, pro vrtací práce v pozemním i podzemním stavebnictví, jakož i techniky pro řadu souvisejících činnosti.

VALID s.r.o.

Naše společnost se věnuje prodeji strojních součástí pro lehký průmysl. Zajišťujeme opravy elektromotorů Siemens. Zboží dodáváme přímo k odběrateli, na základě domluvy lze vybrané zboží rezervovat na našem skladu. Určíme typ výrobku dle rozměru s možností převodu mezi výrobci. Jsme certifikovaným distributorem značky Schaeffler Group. Zastupujeme další výrobce jako KTR, OPTIBELT aj.

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.