• Detail firmy

RD PROJECT & PARTNERS s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se projektováním rodinných a bytových domů. Zpracováváme projekty do programu Zelená úsporám. Provádíme energetické výpočty staveb.

Adresa

Na Mokřinách 137/8
795 01 Rýmařov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27790533
DIČ:  CZ27790533

Výrobky, činnosti

Projekční ateliér

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 123 800
E-mail: info@rd-project.cz
WWW: www.rd-project.cz

Kontaktní osoba

Jiří Orság - Jednatel

Telefon: +420 723 582 710

Petr Kohoutek - Jednatel

Telefon: +420 602 123 911
Další firmy v oboru

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

DEV COMPANY spol. s.r.o.

Provádíme komplexní sanace staveb po stránce statické i hydroizolační. Zaměřujeme se na pozemní i vodohospodářské stavby. Používáme nejmodernější technologie.