• Detail firmy

RBT MORAVA s.r.o.

Základní popis

Nabízíme rekonstrukce a realizace plochých a šikmých střech, hydroizolace a zateplování plochých střech, prodej střešních krytin a stavebních materiálů, klempířské práce a výrobu, výrobu a montáž parapetů, sadrokartonářské práce, údržbu zeleně.

Adresa

Revoluční 1082/8
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29045452
DIČ:  CZ29045452
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hydroizolace a zateplování plochých střech

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 598 812
Mobil: +420 734 598 811
E-mail: info-rbtmorava@seznam.cz
WWW: www.rbtmorava.cz

Kontaktní osoba

Petr Polášek - Jednatel

Další firmy v oboru

ATG Czech Republic s.r.o.

Naše společnost se specializuje na sanace vlhkého zdiva pro různé objekty. Vysoušení zdiva provádíme pomocí nízkotlaké injektáže a aplikace horizontální izolace zdiva. Nabízíme profesionální poradenství sanace vlhkých zdí a také analýzy škody vlhkého zdiva. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

OK - SETO TOMÁŠ SKOPAL

Zabýváme se výrobou nerezových ohebných komínových vložek a komponentů. Nabízíme hliníkové hadice pro vzduchotechniku, žáruvzdorné izolace, kouřovody, komíny nebo i kominické obleky.