• Detail firmy

RB IZOL s.r.o.

Základní popis

Provádíme hydroizolace, sanace vlhkého zdiva, betonových konstrukcí, těsnění průniků, prostupů, tlakové vody, izolace jímek, nádrží, balkonů, teras.

Adresa

Na Kopci 327/3a
735 64 Havířov - Suchá

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28139691

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Kontaktní údaje

E-mail: rbizol@rbizol.cz
WWW: www.hydroizolace-sanace.cz

Kontaktní osoba

ROBERT BARTONÍK - Jednatel

STANISLAV POLÁŠEK - Jednatel

Telefon: +420 608 854 283

Pobočky

Robert Bartoník
Tesařská 2
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Luděk Tošenovjan

Zajišťujeme rekonstrukce, dodávku a montáž střešních světlíků. Dodáváme bodové, sedlové, obloukové a shedové světlíky. Rekonstruujeme opláštění výrobních hal, prosklené stěny a střešní konstrukce průmyslových objektů. Soustředíme se na Moravskoslezský kraj a okolí.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

Jaroslav Višňovský - Střechy na klíč

Zajišťujeme kompletní střechy na klíč. Realizujeme nové střechy i rekonstrukce a údržbu střech. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech, vyrábíme klempířské prvky, dodáváme střešní materiály. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.