• Detail firmy

RAZÍTKA KRÁL s.r.o.

Základní popis

Tiskneme vizitky, letáky, katalogy, svatební, maturitní, promoční a jiná oznámení. Nabízíme reklamní předměty, barevné kopie, popis laserem.

Adresa

Martinská 9
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29092621

Výrobky, činnosti

Tiskneme vizitky, letáky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 917 153
E-mail: obchod@razitkakral.cz
WWW: www.razitkakral.cz

Kontaktní osoba

Jan Král - Jednatel

Mobil: +420 602 185 683

Miroslav Král - Jednatel

Další firmy v oboru

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.

LEASYN s. r. o.

Specializujeme se na výrobu a prodej kožené galanterie. Vyrábíme kožené aktovky, spisovky, diáře nebo podložky na stůl, které můžeme opatřit i logem Vaší firmy nebo jiným motivem. Také vyrábíme školní potřeby z usní, textilu a jiných materiálů - nabízíme školní aktovky, školní penály nebo sáčky na obuv.