• Detail firmy

RAYFILM s.r.o.

Základní popis

Jsme český výrobce samolepicích etiket a konvertor fotopapírů.

Adresa

Otická 109
746 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25859706
DIČ:  CZ46576584
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Samolepicí etikety

Etikety jsou vyráběny z pečlivě vybraných samolepicích materiálů, které splňují vysoké nároky na kvalitu, cenu. V široké nabídce z více než 30 druhů samolepicích papírů a fólií si může každý zákazník vybrat přesně podle jeho požadavku.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 616 085
E-mail: info@rayfilm.cz
WWW: www.rayfilm.cz
WWW: www.tiskfotoobrazu.cz
 Facebook stránka
 G+ stránka

Kontaktní osoba

Ing. František Mazáč - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

DUDA Leopold

Provozujeme velkoobchod kancelářských potřeb a papíru. Nabízíme drogerii, hygienické potřeby, školní a kreativní pomůcky, elektro, testery bankovek, psací potřeby a mnoho dalšího.