• Detail firmy

RAWA, spol. s r.o.

Základní popis

Prodej a servis zahradní a lesní techniky. Nabízíme řetězové pily, bubnové sekačky, čerpadla, drtiče, štěrkovače a křovinořezy.

Adresa

Podkrušnohorská 153
435 11 Loučná

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63145618
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zahradní technika

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 110 976
Mobil: +420 476 731 297
E-mail: info@rawa.cz
WWW: www.rawa.cz

Kontaktní osoba

Kamil Krejza - Jednatel

Další firmy v oboru

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.