• Detail firmy

RaVstav 2007, s.r.o.

Základní popis

Provádíme montážní práce z lícového zdiva, lícových pásků, zateplování fasád, oplocení z lícových cihel. Nabízíme zaměření stavby a dopravu zboží.

Adresa

Plzeňská 369
332 09 Štěnovice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27978001

Výrobky, činnosti

zateplování fasád

Kontaktní údaje

WWW: www.ravstav.cz

Kontaktní osoba

Vasil Čornej - Jednatel

Mobil: +420 776 288 127
E-mail: vasilcornej@ravstav.cz

Rastislav Čornej

Mobil: +420 774 088 127
E-mail: rastislavcornej@ravstav.cz
Další firmy v oboru

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.