• Detail firmy

RAVENSBURGER KARTON s.r.o.

Základní popis

Svět puzzlí a společenských her od naší společnosti vám nabízí široký výběr mezi mnoha druhy. Vše najdete na našich webových stránkách.

Adresa

Střítežská 968
572 01 Polička

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25257064
DIČ:  CZ25257064
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  600
Roční obrat:  1700000000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Puzzle

Zajišťujeme výrobu puzzle. Nabízíme různé druhy puzzle. V naší nabídce najdete 3D puzzle a puzzle dle množství kousků. Koupit u nás můžete puzzle s méně jak 200 kusy ale i více jak 501 kusy. Vybere si u nás i ten největší milovník. Vše na www.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 723 111
E-mail: sekretariat@ravensburger.com
WWW: www.ravensburger.cz
Další firmy v oboru

MAREBU - Marie Budošová

Specializujeme se na šití na zakázku, šití polstrů a sedáků na zahradní nábytek, bytových doplňků, zvířecích pelechů, sedacích vaků a pytlů. Zabýváme se výrobou dřevěných a látkových hraček a doplňků. Nabízíme drobné montážní práce a balení.

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.

Žertovné předměty

E-shop s nabídkou originálních, praktických i veskrze infantilních dárků, gadgets či technologických vychytávek. Rozvoz po Brně a okolí zdarma, 12 platebních metod, okamžitá expedice. Najdete zde inspiraci dárků na narozeniny či jinou příležitost. E-shop je rozdělen tak, aby se v něm každý mohl ihned zorientovat. Najdete zde rozdělení podle kategorií dle cílové skupiny. Zakupte vtipný dárek u nás.