• Detail firmy

RAVENSBURGER KARTON s.r.o.

Základní popis

Svět puzzlí a společenských her od naší společnosti vám nabízí široký výběr mezi mnoha druhy. Vše najdete na našich webových stránkách.

Adresa

Střítežská 968
572 01 Polička

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25257064
DIČ:  CZ25257064
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  600
Roční obrat:  1700000000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Puzzle

Zajišťujeme výrobu puzzle. Nabízíme různé druhy puzzle. V naší nabídce najdete 3D puzzle a puzzle dle množství kousků. Koupit u nás můžete puzzle s méně jak 200 kusy ale i více jak 501 kusy. Vybere si u nás i ten největší milovník. Vše na www.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 723 111
E-mail: sekretariat@ravensburger.com
WWW: www.ravensburger.cz
Další firmy v oboru

KREATOS KASO s.r.o.

Specializujeme se na prodej a výrobu dárkových předmětů. Nabízíme dekoraci, výrobky pro voňavý a zdravý domov, šperky z chirurgické oceli, bižuterii, modely aut, letadel a ponorek, vybavení do dětského pokoje, textil nebo materiál pro tvoření.

ADREMOT Technologies s.r.o.

ADREMOT Technologies je strojírenská výrobní firma specializující se na výrobu permanentních magnetů a obchod s hutními výrobky. Vyrábíme veškeré druhy magnetů - feritové, ALNICO, SmCo a NDFeB materiály, magnetické segmenty, magnetické fólie a kompletní magnetické systémy.

Dušan Rýc - DUMIBAL

Zajišťujeme balonkovou výzdobu na společenských a kulturních akcích. Dodáváme balonky pro firmy i pro jednotlivce, a to na výzdobu plesů, večírků, svateb, rodinných oslav a podobných akcí. Provádíme balonkové aranžmá obchodních center a společností. Realizujeme potisk balonků. U nás si můžete objednat i balonky plněné heliem. Dále se zabýváme prodejem vína pro firmy i soukromé akce.