• Detail firmy

RAVENSBURGER KARTON s.r.o.

Základní popis

Svět puzzlí a společenských her od naší společnosti vám nabízí široký výběr mezi mnoha druhy. Vše najdete na našich webových stránkách.

Adresa

Střítežská 968
572 01 Polička

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25257064
DIČ:  CZ25257064
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  600
Roční obrat:  1700000000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Puzzle

Zajišťujeme výrobu puzzle. Nabízíme různé druhy puzzle. V naší nabídce najdete 3D puzzle a puzzle dle množství kousků. Koupit u nás můžete puzzle s méně jak 200 kusy ale i více jak 501 kusy. Vybere si u nás i ten největší milovník. Vše na www.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 723 111
E-mail: sekretariat@ravensburger.com
WWW: www.ravensburger.cz
Další firmy v oboru

Handy Trade s.r.o.

Specializujeme se na tradiční textilní výrobu. Výrobní program společnosti zahrnuje především náročnější typy výroby například potahy na sedadla do osobních a dodávkových automobilů, potahy na dětské kočárky, kompletní dětské autosedačky a babyvaky, textilní hračky a polštářky, potahy na ateliérová osvětlovací tělesa. Poskytujeme náhradní plnění.

TECHPAK EKSPORT Sp. z o.o.

Specializujeme se na projektování, výrobu a prodej kartonů. Nabízíme vysoce kvalitní výrobky z lepenky: balení, ofsetový tisk, balení, flexografický tisk, reklamní stojany, obalové materiály a hry, hračky, papír a lepenka.

STIGA

Vyrábíme zahradní techniku. Prodáváme sekací traktory, sekačky na trávu, nůžky na živý plot, motorové pily, atd. Dále nabízíme stolní hokeje švédské značky Stiga. Naše firma se stále rozvíjí a vyvíjí nové inovace.