• Detail firmy

Rauč, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou raznic a polygrafickým výsekem tiskovin.

Adresa

Boleslavská 1163
250 01 Stará Boleslav

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25641301
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

výroba

Zabýváme se výrobou raznic a polygrafickým výsekem tiskovin.

Kontaktní údaje

Mobil: 603 886 029
Fax: 326 911 300
E-mail: rauc@rauc.cz
WWW: www.rauc.cz

Kontaktní osoba

Alžběta Matyášová - Jednatel

Jaromír Matyáš - Jednatel

Mobil: 603 886 029
Další firmy v oboru

CENTRUM SERVIS s.r.o.

Obchodní firma pro sítotisk a tampoprintový tisk, která se zabývá prodejem barev pro sítotisk, tampoprintovú tisk, textilní a digitální tisk. Zajišťujeme výrobu sítotiskových šablon, organizujeme školení a semináře v oblasti sítotisku, tampotlače, chemie a potřebné techniky. Nabízíme servis a profesionální poradenství a také realizujeme prodej tiskařské techniky a zařízení.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.