• Detail firmy

RATOP s.r.o.

Základní popis

Podlahové topení je možné instalovat pod každou podlahu. Podlahové vytápění pomocí chytrých topných kabelů Raychem je dnes špičkou na trhu.

Adresa

U jordanka 144/85
682 01 Vyškov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28263057
DIČ:  CZ28263057

Výrobky, činnosti

Podlahové topení

Kontaktní údaje

E-mail: registrace@genes.cz
WWW: www.chytretopeni.cz

Kontaktní osoba

genes genes

Telefon: 775 256 651
E-mail: registrace@genes.cz

Richard Přibyl - Jednatel

Mobil: +420 773 670 088
E-mail: richard.pribyl@ratop.cz

Mgr. Radek Jakubo - Jednatel

Mobil: +420 773 670 022
E-mail: radek.jakubo@ratop.cz
Další firmy v oboru

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.