• Detail firmy

RASZKA SYSTEM, s.r.o.

Základní popis

Návrh a realizace systémů pro inteligentní dům, bezdrátové ovládání osvětlení, ozvučení místností a kamerové systémy. Provádíme inteligentní elektroinstalací v systémech Control4, iNELS, NIKOBUS, Xcomfort a MaR v systémech SIEMENS Albatros a SYNCO.

Adresa

Podolkovická 1436/19
735 64 Prostřední suchá

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28640357

Výrobky, činnosti

bezdrátové ovládání osvětlení

Kontaktní osoba

. RASZKA - Jednatel

Mobil: 739 184 055
E-mail: raszka@raszkasystem.cz
WWW: www.raszkasystem.cz
Další firmy v oboru

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.