• Detail firmy

RAPOL s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme pěnový polystyren ve formě bloků, desek a polystyrenových přířezů, které jsou využívány zejména ve stavebnictví pro zateplování a izolaci

Adresa

Ke Škole 179
377 01 Jindřichův Hradec

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28082737

Výrobky, činnosti

Vyrábíme a prodáváme pěnový polystyren

ve formě bloků, desek a polystyrenových přířezů, které jsou využívány zejména ve stavebnictví pro zateplování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 370 710
E-mail: rapol@rapol.cz
WWW: www.rapol.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Novák - Ředitel

Mobil: +420 777 321 267

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY s. r. o.

Nabízíme široký sortiment hospodářských potřeb. Prodáváme nástroje, nářadí pro zahrádkáře a zedníky, svářecí techniku, spojovací materiál, stavební chemii, ochranné pomůcky a různé mycí a desinfekční prostředky. V naší prodejně naleznete kvalitní zboží od prověřených výrobců, snažíme se vyhovět všem přáním a potřebám našich zákazníků, proto nabídku zboží neustále rozšiřujeme.

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.

Jan Flieger - Stavebniny

Zabýváme se prodejem stavebních materiálů a dodáváme do celých jižních Čech a okolí. Nabízíme zdicí materiály, střešní krytiny, tepelné izolace. Dodáváme a montujeme eurookna, dřevěné dveře, plastová okna, sekční a průmyslová vrata, zárubně. Levně a rychle od zaměření po montáž. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.