• Detail firmy

RAPOL s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme pěnový polystyren ve formě bloků, desek a polystyrenových přířezů, které jsou využívány zejména ve stavebnictví pro zateplování a izolaci

Adresa

Ke Škole 179
377 01 Jindřichův Hradec

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28082737

Výrobky, činnosti

Vyrábíme a prodáváme pěnový polystyren

ve formě bloků, desek a polystyrenových přířezů, které jsou využívány zejména ve stavebnictví pro zateplování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 370 710
E-mail: rapol@rapol.cz
WWW: www.rapol.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Novák - Ředitel

Mobil: +420 777 321 267

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

J.K. STAVEBNÍ s.r.o.

Zajišťujeme stavební činnost na Třeboňsku a vlastníme prodejnu stavebních materiálů. Specializujeme se na výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce a přestavby budov.

BKP BETON spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou betonových prvků pro dům i zahradu. Vyrábíme vymývanou dlažbu, zámkovou dlažbu, obrubníky, ozdobné cihly, betonové lavičky, květináče, odpadkové koše a další standardní betonové produkty, ale i produkty na zakázku, dle požadavku zákazníka. Námi dodávaný sortiment betonových prvků můžete vzájemně kombinovat. Modifikace betonových směsí naleznete na našich webových stránkách.

Jan Flieger - Stavebniny

Zabýváme se prodejem stavebních materiálů a dodáváme do celých jižních Čech a okolí. Nabízíme zdicí materiály, střešní krytiny, tepelné izolace. Dodáváme a montujeme eurookna, dřevěné dveře, plastová okna, sekční a průmyslová vrata, zárubně. Levně a rychle od zaměření po montáž. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.