• Detail firmy

Rapidoil Hako s.r.o.

Základní popis

Hotel nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi internetem. Pořádáme firemní akce, konference, oslavy...

Adresa

Na Heleně 5004/2
722 00 Ostrava - Třebovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26873079

Výrobky, činnosti

Hotel

Hotel nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi internetem. Pořádáme firemní akce, konference, oslavy...

Kontaktní údaje

E-mail: trebovickymlyn@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Jahoda

Mobil: 733 739 166
E-mail: info@rapid-servis.cz
WWW: www.trebovickymlyn.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AK 1324 s.r.o.

Jsme velkoobchod a maloobchod s nerezovým hutním materiálem. Provádíme výpalky plazmou až do tloušťky 100 mm. Nabízíme nerezové plechy, trubky, kulatiny, jekly, profily. Kovoobrábění menších a středních podsestav na WD 160, WD 130, W9.

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Čtyřhvězdičkový hotel v nově zrekonstruovaném raně barokním zámku nabízí 18 stylových pokojů. K hotelu patří restaurace, pivovar a letní kino. Pořádáme komorní firemní akce a svatby.

Przedsiębiorstwo RAMATECH Sp. z o.o. Hotel Eva ***

Hotel Eva se vyznačuje krásným okolím. Nachází se na břehu řeky Visly. V blízkosti se nachází přístav, který před lety pustil na Visle plavby, kajaků a Karola Wojtyly. K dispozici našim hostům jsme také Krakov Voda tramvaje a pronajmout kánoe. Po vodními atrakcemi vás zveme na večerní slavnost v zahradě. Budeme velmi rádi, vítám vás!