• Detail firmy

RANGER INVESTMENT s.r.o.

Základní popis

Provádíme opravy notebooků a PC, mobilních telefonů, tabletů, LCD displejů na úrovni opravy součástek. Dále nabízíme odvirování PC a obnovu dat.

Adresa

Kubelíkova 1224/42
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28600789
DIČ:  CZ28600789
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Opravy notebooků

Nabízíme opravy notebooků a PC. Díky tomu, že opravy notebooků a PC provádíme na úrovni opravy součástek jsme často levnější než naše konkurence.

Kontaktní údaje

E-mail: info@notebookdoktor.cz
WWW: www.notebookdoktor.cz/

Kontaktní osoba

Lenka Tůmová

Mobil: +420 721 947 784
E-mail: tumova.frogi@gmail.com

Aleš Pánek - Jednatel

Telefon: +420 728 990 273
Další firmy v oboru

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.