• Detail firmy

Rámy pasparty, s.r.o.

Základní popis

Rámování a paspartování. V našem rámařství nabízíme široký sortiment rámů a paspart. Naší specialitou jsou mořené březové rámy, dubové vitríny..

Adresa

Lípová 471/6
120 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24836389
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

rámy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 711 777
E-mail: my@ramypasparty.cz
WWW: www.ramypasparty.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kadlec - Jednatel

Cyrill Marounek - Jednatel

Mobil: +420 603 561 657

Pobočky

Cyrill Marounek
Františka Kadlece 1515/6
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

VEGAS Group s.r.o.

Matrace - online obchod. Ortopedické matrace, zdravotní matrace. Taštičkové, latexové a pružinové matrace. Poradenství a odborné články. Prodej doplňků na spaní, polštářů, lamelových roštů a postelí. Kompletní sortiment matrací Vegas pro zdravé spaní naleznete na našich internetových stránkách.