• Detail firmy

RÁMOVÁNÍ

Základní popis

Široký sortiment dřevěných i kovových rámů a paspart s možností zasklení, poradenství. Dlouhodobá spolupráce s renomovanými výrobci světových značek. Komplexní nabídka služeb a výrobků pro výtvarníky. Na vyžádání expresní dodací lhůty.

Adresa

Pekařská 76
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72454954
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej reprodukcí z katalogu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 244 758
Mobil: +420 776 224 788
Fax: +420 545 244 758
E-mail: sowwa@seznam.cz
E-mail: ramovani1@seznam.cz
WWW: www.ramovanibrno.cz

Kontaktní osoba

Soňa Wágnerová

Další firmy v oboru

Hajdalánek s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevěných výrobků, a to zejména dřevěných dětských židlí a stolů, školního nábytku, hraček, dále pak dřevěných dekorativních obalů, čajových krabiček apod. Naší specialitou jsou rostoucí a dětské židle. Dodáváme nábytek pro školy, mateřské školy a školní družiny. Zboží si můžete vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Brně - Václavská 4, vedle prodejny Bandi. Těšíme se na Vás!

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Aranžování květin a zahrad

Specializujeme se na prodej dárkových a příležitostních kytic, smutečních vazeb, květinových výzdob na svatby včetně dekorací. Zajišťujeme návrhy dekorací do interiérů.