• Detail firmy

RAMAL-stav s.r.o.

Základní popis

Jsme certifikováni aplikátoři pro pěnové izolace a izolační materiály od Demilec - vhodné jsou jako izolace střechy, základů, podlahy, stěn,.. Naše stříkané pěny jsou kvalitní, ekologické, energeticky úsporné a poskytované vždy s doživotní zárukou!

Adresa

Úročnice 18
256 01 Úročnice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28968212
DIČ:  CZ28968212
  • Služby

Výrobky, činnosti

Chytrá pěna od Demilec USA

Nabízime Vám stříkané pěnové izolace od Demilec rady Heatlok Soy a Sealection - ekologické izolační materiály nejvyšší kvality s doživotní zárukou!

Kontaktní údaje

E-mail: petr.radacovsky@seznam.cz
WWW: www.ramal-stav.cz

Kontaktní osoba

Petr Radačovský - Jednatel

Mobil: +420 604 242 821
E-mail: petr.radacovsky@seznam.cz
Další firmy v oboru

WEIKR, Stavební díly, spol. s r.o.

Dodáváme hliníková okna, hliníkové dveře, fasády, zimní zahrady, bezpečnostní dveře, požární uzávěry, požárně odolné dělící příčky včetně požárně odolných automatických dveří. Vyrábíme a dodáváme celoskleněná okna a dveře a ateliérová střešní okna.

Jiří Zárybnický

Zabýváme se dodáváním a realizací pokládky kamínkových koberců kolem bazénů, chodníků, na nádvoří nebo na vjezdy. Provádíme hydroizolaci.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.