• Detail firmy

Ralparts, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní sortiment značkových náhradních dílů, příslušenství a materiálu pro silniční vozidla DAF, IVECO, MAN, Mercedes, Renault, Scania, Volvo, BPW, SAF, Karosa, SOR, Evobus, Kässbohrer. Dále zajišťujeme ND pro přívěsy, plošiny, návěsy.

Adresa

Novohradská 736/36
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28079752

Výrobky, činnosti

Nabízíme kompletní sortiment značkových náhradních

, příslušenství a materiálu pro silniční vozidla DAF, IVECO, MAN, Mercedes, Renault, Scania, Volvo, BPW, SAF, Karosa, SOR, Evobus, Kässbohrer.

Kontaktní údaje

Telefon: 387203861, 387 203 862
E-mail: michal.huttner@ralparts.cz
E-mail: info@ralparts.cz
WWW: www.ralparts.cz

Kontaktní osoba

. Ing. Andreas Rappold - Jednatel

Michal Hüttner

Telefon: +420 734 743 366
E-mail: michal.huttner@ralparts.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTOVRAKOVIŠTĚ JH

Autovrakoviště Jindřichův Hradec provádí ekologickou likvidaci vozidel a zajišťuje odvoz autovraků od zákazníka. Nabízíme rovněž prodej nových i starších náhradní dílů a menší servis na auta.

LAVERNA spol. s r.o.

Prodej vozidel Multicar, nákladních a užitkových vozidel. Dodáváme náhradní díly na nákladní, užitková a přípojná vozidla všech značek. Zajišťujeme servis a generální opravy.

Ivan Pešina

Zabýváme se prodejem dopravních a transportních pásů a řemenů. Nabízíme plastové dopravní a transportní pásy, ploché hnací řemeny, kulaté řemeny, klínové transportní řemeny aj. Provádíme spojování dopravních pasů a hnacích řemenů přímo u zákazníka.