• Detail firmy

RAL PNEU s.r.o.

Základní popis

Provozujeme pneuservis a autoservis v Olomouci, prodej pneu, osobní pneuservis, servis pneu a aut, opravy pneu a aut.

Adresa

Wittgensteinova 886/10
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26829941
DIČ:  CZ26829941

Výrobky, činnosti

Pneuservis a autoservis

Provozujeme pneuservis a autoservis v Olomouci, prodej pneu, osobní pneuservis, servis pneu a aut, opravy pneu a aut, měření a seřízení geometrie náprav, karosárna, lakovna, leštění laku a světlometů, čištění interiéru vozů.

Kontaktní údaje

E-mail: pneuservis@ralpneu.cz

Kontaktní osoba

Lenka Krutilová - Jednatel

Telefon: +420 585 437 437
E-mail: pneuservis@ralpneu.cz
Další firmy v oboru

Mgr. Jana Papulová

Provádíme opravy nákladních a užitkových automobilů. Zajišťujeme doplňování klimatizací, opravy a ověřování tachografů. Nabízíme dovoz aut ze zahraničí.

VÝTAHY Tempír s.r.o.

Zajišťujeme montáž, servis, opravy, modernizace a revize všech druhů výtahů. Dodáváme osobní výtahy do nosnosti 2000 kg, nákladní výtahy s nosností do 6500 kg, i malé nákladní výtahy, např. pro provozy prádelen nebo jídelen apod. Provádíme rovněž opláštění výtahových šachet. Vlastníme certifikát ISO 9001:2001. Další činností, kterou se zabýváme, je pneuservis.

CZECH ETIMEX s.r.o.

Naše společnost ETIMEX je vedoucím dodavatelem vyfukovaných plastových systémů pro rozvod vody a vzduchu ve vybraných oblastech trhu v Evropě a severní Americe. Vyvíjíme a vyrábíme inovační produkty v optimální kvalitě. Zajišťujeme kompletní řešení. Dostanete tak z jedné ruky vše od nápadu až po hotový plastový nebo pryžový díl. To vše v jakémkoli požadovaném množství.