• Detail firmy

RAKUS s.r.o.

Základní popis

Nabízíme autobaterie - Akuma, Bären, Banner, Varta a Combat. Prodáváme baterie do motocyklů, osobních a nákladních aut, zemědělských strojů - traktor, kombajn. Dále trakční baterie na pohon do lodí a vysokozdvižných vozíků. Servis všech typů baterií.

Adresa

České Vrbné
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25169254

Výrobky, činnosti

autobaterie

Nabízíme autobaterie - Akuma, Bären, Banner, Varta a Combat. Prodáváme baterie do motocyklů, osobních a nákladních aut, zemědělských strojů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 387 203 361
E-mail: autobaterie-rakus@seznam.cz
WWW: www.autobaterie-rakus.ic.cz

Kontaktní osoba

JAN SYROVÝ - Jednatel

Mobil: +420 736 609 177

Jan Syrový, ml. - Jednatel

Mobil: 602 494 152
Další firmy v oboru

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.

Roman Brabec

Hlavním zaměřením naší firmy jsou opravy vznětových motorů. Provádíme opravy, seřizování, kontroly, montáže a demontáže vstřikovacích čerpadel níže uvedených značek. Dále seřizujeme a vyměňujeme vstřikovací trysky, kontrolujeme předvstřiky, seřizujeme a opravujeme motory, kontrolujeme a vyměňujeme rozvody. Součástí poskytovaných služeb je rovněž diagnostika vozidel a prodej náhradních dílů.

K-DIGI s.r.o.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej potahových autofólií. Přímý dovoz belgických autofólií Grafiwrap. Výhradní dovoz autofólií VViViD vinyl pro Českou a Slovenskou republiku. Kompletní sortiment na jednom místě. Provádíme celopolepy, tónování skel. Zabýváme se prodejem zboží pro instalaci a provozování společných televizních antén, satelitních rozvodů, kabelových rozvodů, optiky atd.