• Detail firmy

RAJMONT s.r.o.

Základní popis

Firma Rajmont s.r.o. vyvinula a dodává vysokofrekvenční a středofrekvenční zdroje pro indukční kalení, indukční ohřev, indukční pájení a indukční svařování v širokém výkonovém rozsahu, aby pokryla poptávku v celém rozsahu výrobních technologií.

Adresa

I. Olbrachta 506
502 00 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27472116
DIČ:  CZ27472116

Výrobky, činnosti

Indukční ohřevy

Kontaktní údaje

E-mail: info@rajmont.cz
WWW: www.rajmont.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Rajmont - Jednatel

Mobil: +420 491 617 521
Mobil: +420 603 244 788

Zuzana Rajmontová - Jednatel

Další firmy v oboru

ENTESIT s.r.o.

Zabýváme se výrobou příslušenství pro energetiku a telekomunikace. Dodáváme nadzemní držáky, napínače, korugované chráničky, PE trubky a široké příslušenství pro energetické nadzemní sítě a telekomunikace.

EASY POWER s.r.o.

Zajišťujeme připojení k distribuční soustavě elektrické energie. Budujeme a provozujeme lokální distribuční soustavy - LDS. Poskytujeme komplexní služby v energetice, včetně zajištění projektové dokumentace pro stavební řízení i poradenství. Snažíme se v tomto monopolním odvětví nabídnout investorům i jiné možnosti, než jsou nabízeny třemi tradičními dodavateli elektrické energie.

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.