• Detail firmy

Ráj dřeva s.r.o.

Základní popis

Masivní dřevěné podlahy - dubové podlahy.

Adresa

Pavlice 34
671 56 Pavlice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26921260
DIČ:  CZ26921260

Výrobky, činnosti

Parkety (vlysy) a podlahovky (selská prkna)

vč. montáže, mohou být dále upravována cinkováním, kartáčováním, postaršováním a olejováním.

Kontaktní údaje

E-mail: msmerda@spweb.cz
WWW: www.dubovepodlahy.cz

Kontaktní osoba

Miloš Šmerda

Mobil: +420 608 666 224
E-mail: msmerda@spweb.cz
Další firmy v oboru

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

Stolařství Jambor - Brno s.r.o.

Vyrábíme interiérové vybavení domácností, kanceláří či obchodů. Zhotovujeme nábytek na zakázku včetně oken, dveří i schodů. Specializujeme se na kuchyně na míru, nábytek do dětských pokojů a ložnic a na vestavěné skříně. Poskytujeme služby pro zákazníky z Brna a okolí.

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.