• Detail firmy

RAILTEC s.r.o.

Základní popis

Působí v oblasti dodávek centrálního mazání, centrálních mazacích systémů, mazací techniky pro kolejovou dopravu. Konzultace a projektové zpracování mazacích systémů, instalace a montáž u investora, servisní činnost.

Adresa

Na Valech 5509/11
722 00 Ostrava - Třebovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28630831
DIČ:  CZ28630831
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- centrální mazání, centrální mazací systémy a mazací techniku pro kolejovou dopravu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 171 201
E-mail: kostal@railtec.cz
WWW: www.railtec.cz

Kontaktní osoba

Richard Košťál - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DDS STEEL-CZECH, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hutního materiálu prvotřídní kvality. Zajišťujeme trubky bezešvé, svařované, kotlové i konstrukční. Rovněž dodáváme plechy válcované za tepla, prefabrikace potrubí, konstrukční jekly, uzavřené konstrukční profily, ocelové rošty, materiály pro offshore a speciální konstrukce. V naší nabídce naleznete i samospouštěcí hasicí zařízení od renomovaných výrobců.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Building Audit, s.r.o.

Zabýváme se přípravou, realizací a kontrolou staveb. Provádíme audity projektových dokumentací, rozpočtů a staveb. Pomáháme investorům s přípravou a realizací staveb. Poskytujeme nezávislé komplexní inženýrské a manažerské služby.