• Detail firmy

RailMat s.r.o.

Základní popis

Společnost provozuje opatření železničního vybavení, nástrojů a dodávka širokého spektra produktů, včetně nalezení vhodného řešení Vašeho projektu.

Adresa

Dr. Martínka 1491/7
700 30 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25848071
DIČ:  CZ25848071
Rok založení:  1999
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- opatření železničního vybavení, nástrojů a dodávka širokého spektra produktů, včetně nalezení vhodného řešení projektu.

Kontaktní osoba

Lenka Šindelová - Jednatel

Další firmy v oboru

FROLA spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž chladících a mrazících boxů, dodáváme rovněž chladírenské a mrazírenské dveře. Dále se zabýváme opláštěním průmyslových hal včetně výrobních prostorů. Zajistíme zpracování návrhů pro chladírenskou technologii, technickou pomoc při realizaci a odborné poradenství. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

DEV COMPANY spol. s.r.o.

Provádíme komplexní sanace staveb po stránce statické i hydroizolační. Zaměřujeme se na pozemní i vodohospodářské stavby. Používáme nejmodernější technologie.

K2 atmitec s.r.o.

Jsme předním výrobcem informačních systémů s letitými zkušenostmi, na trhu působíme téměř 25 let. Díky naší jedinečné 4D filozofii dodáme firmám komplexní ICT řešení na míru, od projektu, přes softwarová a hardwarová řešení, až po cloudové služby. Zaměřujeme se především na vývoj, implementaci a servis Informačního systému K2 a provoz vlastního Datového centra K2.