• Detail firmy

Radovan Vrba

Základní popis

Dodáváme a montujeme dveře otočné, skládací, kyvné i shrnovací, nejrůznější posuvné systémy a prosklené stěny včetně stavebních pouzder. Dveře a zárubně značek Sapeli, Garant, Porta Doors, Czech Door a Masonite. Kování značek MP, AC-T, Cobra.

Adresa

nám. 5. května 355
389 01 Vodňany

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65954581
DIČ:  CZ6607200842

Výrobky, činnosti

Dveře, okna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 384 400
Mobil: +420 604 452 429
E-mail: info@willow-dvere.cz
E-mail: radekvrba@tiscali.cz
WWW: www.willow-dvere.cz/cs

Kontaktní osoba

Radovan Vrba - Majitel

Telefon: +420 608 227 425
Další firmy v oboru

ŠVEC KAREL - Truhlářství

Zabýváme se truhlářskou výrobou na míru. Specializujeme se především na výrobu z masivu. Naším hlavním výrobním programem jsou masivní a kombinovaná schodiště. Dále vyrábíme dveře interiérové i vchodové, vrata, brány, zábradlí, terasy, balkony, lodžie, pergoly, altány, zahradní domky, nábytek. Používáme běžné i exotické dřevo. Pracujeme rovněž s dýhou a LTD materiálem. Garance 100% spokojenosti!

MAXIM house s.r.o.

Provádíme kompletní realizace střech - krovy, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, montáž a dodání střešních oken. Dále nabízíme realizace dřevostaveb, rodinných dřevěných domů a chat, zahradních domků a chatek, altánů, podlah, půdní vestaveb či dřevěných stropů.

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.