• Detail firmy

Radovan Vlk

Základní popis

Provádění vodoinstalatérských a topenářských prací se zaměřením na půdní vestavby, střechy, kanadské dřevostavby a elektroinstalace.

Adresa

Výstavní 135/107
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69612587

Výrobky, činnosti

Provádění vodoinstalatérských a topenářských prací

Provádění vodoinstalatérských a topenářských prací se zaměřením na půdní vestavby, střechy, kanadské dřevostavby a elektroinstalace.

Kontaktní údaje

E-mail: info@drevostavbyvlk.cz

Kontaktní osoba

Radovan Vlk - Majitel

Mobil: +420 603 271 487
E-mail: info@drevostavbyvlk.cz
WWW: www.drevostavbyvlk.cz
Další firmy v oboru

TOPITO s.r.o.

Společnost TOPITO s.r.o. byla založena v r. 1995, zapsána v OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 8543. Činnost společnosti je plynofikace, montáže ÚT, rozvod vody, odpadů, kanalizace, zasklívání lodžií a balkónů systémem OPTIMI - KVADRO, systémem GLASA, THERMALUX. Dále pak montáže solárních panelů pro ohřev teplé vody a přitápění, montáže tepelných čerpadel a centrálních vysavačů REHAU VACUCLEAN.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.