• Detail firmy

Radovan Seget

Základní popis

Prodej, servis a výroba autoelektrosoučástí. Provádíme opravy a repase alternátorů, startérů, prodej ND. Audio, Video CAR systémy. Velkoobchod a maloobchod autokosmetiky CINOL. Nabízíme prodej a instalace HID, LED a DRL světel.

Adresa

Palackého 1385
769 01 Holešov

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46297804

Výrobky, činnosti

Prodej, servis a výroba autoelektrosoučástí.

Provádíme opravy a repase alternátorů, startérů, prodej ND. Audio, Video CAR systémy. Velkoobchod a maloobchod autokosmetiky CINOL.

Kontaktní osoba

Radovan Seget - Majitel

Telefon: 573 398 766
Mobil: 604 473 523
E-mail: radovan.seget@seznam.cz
WWW: www.seginet.cz
Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

GZ Metal s.r.o.

Zabýváme se zpracováním drahých kovů a slitin. Věnujeme se výkupu a prodeji investičního zlata a stříbra. Nakládáme s materiály s obsahem drahých kovů a přepracováváme materiál. Odkupujeme elektronický materiál.

ENTESIT s.r.o.

Zabýváme se výrobou příslušenství pro energetiku a telekomunikace. Dodáváme nadzemní držáky, napínače, korugované chráničky, PE trubky a široké příslušenství pro energetické nadzemní sítě a telekomunikace.