• Detail firmy

Radovan Hudos

Základní popis

Zednické práce, opravy a údržby průmyslových,bytových objektů se specializací na práci ve výškách a nad volnou hloubkou.Nabízím nátěry fasád a střech.

Adresa

Příčná 26
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64108911
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  4
Roční obrat:  2500000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Opravy střech plochých a šikmých

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 593 305
E-mail: radovan.hudos@seznam.cz
WWW: www.hudos-jarmara.cz
Další firmy v oboru

UVAX, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím do kuchyní. Vyrábíme drátěný program - drátěné police a koše. Provádíme leštění trubek včetně ohýbání plechu na ohraňovacím lisu. Zabýváme se výrobou a prodejem multifunkčního sloupu, stolových podnoží a závěsných drátěných výrobků.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.