• Detail firmy

Radovan Holík

Základní popis

Nabízíme elektronické zabezpečovací systémy, kamerové, bezdrátové systémy, připojení na PCO, elektrické požární signalizace a systémy kontroly vstupu.

Adresa

Štefánikova 104/33
602 00 Brno - Ponava

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71793941

Výrobky, činnosti

Nabízíme elektronické zabezpečovací systémy, kamer

Nabízíme elektronické zabezpečovací systémy, kamerové, bezdrátové systémy, připojení na PCO, elektrické požární signalizace a systémy kontroly vstupu.

Kontaktní údaje

E-mail: idc@seznam.cz
WWW: www.idc.sweb.cz

Kontaktní osoba

Radovan Holík - Jednatel

Mobil: 602 727 505
Další firmy v oboru

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

B KONTAKT Security s.r.o.

Naše bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby v oblasti ostrahy osob, majetku i objektů. Nabízíme pult centrální ochrany, kompletní zabezpečení objektů, kontroly pohotovostním vozidlem, fyzická ostraha objektů, preventivní bezpečnostní prohlídky, elektronické pochůzkové systémy, bezpečnostní analýzy objektů, dálkový vizuální dohled apod. Zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení.

Filter Service Sp. z o.o.

Zabýváme se výrobou filtračních materiálů od roku 1977. Naši činnost jsme zahájili v Institutu textilu v Lodži, kde byla studie provedené na problematiku využívání elektrostatických sil atrakce v aerosolové filtrací. Jsme solidní a loajální společnost, která splňuje očekávání našich zákazníků.