• Detail firmy

Radovan Gondek

Základní popis

Řešení pohledávek z obchodního styku, komplexní služby, v ČR, SR a v Polsku.

Adresa

Priessnitzova 411/13
790 01 Jeseník

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47841800

Výrobky, činnosti

Pohledávky, správa, vymáhání

Kontaktní údaje

Telefon: +420 584 411 765
Mobil: +420 602 608 385
Fax: +420 584 409 002
E-mail: info@rgsystem.cz
WWW: www.rgsystem.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radovan Gondek - Majitel

Mobil: +420 602 608 385
E-mail: info@rgsystem.cz
Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.

INPEK spol. s r.o.

Nabízíme své služby v oboru ekologie. Kontrolujeme znečišťování ovzduší stacionárními zdroji, poskytujeme poradenské služby - vyhotovujeme odborné posudky, provádíme autorizovaná měření emisí, imisí a pracovního prostředí, dále technická a garanční měření a analytické rozbory vzorků z oblasti měření emisí. Naši odborní pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru a dále se vzdělávají.