• Detail firmy

Radomír Špárník

Základní popis

Jsme prosperující kamenická firma s bohatými zkušenostmi. Která se především specializuje na hřbitovní architekturu.

Adresa

Červená Voda 137
561 61 Červená Voda

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74325523

Výrobky, činnosti

Kamenické práce

Jsme připravení pro Vás vyrobit jak levné tak i luxusní pomníky podle vašich představ. U nás se přesvědčíte, že kvalitní a poctivá práce nemusí být vždy drahá. Námi dodávaný materiál je s garancí nejvyšší jakosti.

Kontaktní údaje

E-mail: radek.sparnik@seznam.cz
WWW: www.sparnik.cz

Kontaktní osoba

Radomír Špárník - Majitel

Mobil: +420 737 612 273
E-mail: radek.sparnik@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ASC trade, s.r.o.

Společnost nabízí velkoobchodní prodej produktů vhodných pro použití jako abraziva, na pískování a pro výrobu žáruvzdorných směsí. Další činností, kterou se zabýváme, je prodej hedvábí. Náš sortiment zahrnuje malované oděvní originály - šaty včetně společenských, haleny, tuniky, sukně, kalhoty, vesty apod. Nechte si ušít model na zakázku v našem krejčovském salonu.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.